ŠKOLIČKA

ŠKOLIČKA  PRO  ŠTĚŇÁTKA   - nové termíny až po prázdninách

Vaše štěňátko má nyní u nás možnost vzdělání. Přihlaste se s ním k nám do nově otevřené psí školičky. Naučíme vás i vaše děti jak s pejskem zacházet, jak ho cvičit a ošetřovat.

Celý náš kurz bude mít 4 lekce, které budou probíhat dle předchozí domluvy v neděli v prostorách Ordinace MVDr.Jiřího Hasilíka. Při hezkém počasí se můžeme dohodnout i na lekci venku na oploceném parkovišti před ordinací. Sejdeme se vždy  v  neděli 11:00 v recepci ordinace a pejskům a učení se budeme věnovat 60 minut.

Cena jedné lekce je 150 Kč. Absolvovat můžete i jen jednotlivé lekce dle vašeho zájmu. Při přihlášení se k celému kurzu je jeho cena 500 Kč.

            Pro účast na kurzu vyžadujeme klinické vyšetření štěňátka v naší ordinaci  (nejdéle týden před plánovanou lekcí). Pokud už bylo štěňátko u nás lékařem prohlédnuto nebo vakcinováno u nás, tak  na prohlídku před kurzem už nemusí.

Důvod je jednoduchý, trénovat můžeme pouze zdravá štěňátka v dobré kondici. Vhodný věk pejska při nástupu na lekce je 8 – 14 týdnů (maximálně 4 – 5 měsíců). Staršího pejska po dohodě přijmeme také. Počet štěňat na lekci je ideální nejméně dvě, nejvíce však pět. Štěňátko by mělo mít za sebou alespoň jedno očkování (není nutné čekat na kompletní vakcinaci).

 

Čemu se budeme věnovat při jednotlivých hodinách:

Hlavní náplní a účelem lekcí bude socializace štěňat a možnost jejich volného pohybu ve smečce. Formou her a pozitivní motivace se budou štěňátka učit správně reagovat na majitele a na základní povely poslušnosti. Naučí se „psímu jazyku“. Vy se dozvíte, jak ho vychovávat, cvičit a jak se o něj starat. Probereme krmení i zdravotní problematiku. Štěňata si od mala zvyknou na cizí lidi,  prostředí a jiné psy.

 

Co si přinést na lekci a jak se na ni připravit:

        Pohodlný obojek (ne stahovací)

        Vodítko (ne flexi).

        Pamlsky (nakrájené na malinké kousky) – jejich cílem je pejska odměnit, ne nakrmit

        Štěňátko těsně před lekcí nekrmte, stačí ráno. Nakrmenému pejskovi se do učení příliš nechce

        Deku k posezení na zemi

Nezapomeňte dobrou náladu. Těšíme se na vás!

Jednotlivými lekcemi Vás bude provázet veterinární sestřička z naší ordinace Bc. Zuzana Langerová.

Za úspěšné absolvování celého kurzu dostanete od nás diplom a věcné dárky věnované výrobci superprémiových krmiv pro vaše miláčky a to firmou Hills, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Přihlásit se do školičky můžete už nyní.

Můžete osobně na recepci nebo zašlete email

veterinamost@centrum.cz

tel. recepce 773 010 910